Razem 29 619 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy spółką działającą od kilku lat w branży stolarskiej produkującej domki grillowe , altany, sauny , groty solne oraz meble ogrodowe. W 2005 roku rozpoczęliśmy produkcję bram , ogrodzeń oraz balustrad metalowych i ze stali nierdzewnej. W tym roku nasza firma przystąpiła do konsorcjum SALUS GROUP. Siedziba naszej firmy mieści się w Kielcach przy ulicy Zamkowej 3, a zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Zagnańsk, przy ulicy Przemysłowej 10A. Produkcja odbywa się w dwóch halach (maszynowej i montażowej).

Do produkcji stolarskiej, używamy polskiego drzewa, wysuszonego do 16% wilgotności . Obrobione deski impregnujemy jeszcze przed zmontowaniem ich w gotowe elementy. Do impregnacji drewna używamy bezbarwnych impregnatów, które chronią drzewo przed korozją mikrobiologiczną, grzybami i owadami, zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi tj. słońce, wiatr, deszcz, śnieg, głęboko wnikając w pory drewna, zostawiając jednocześnie rysunek słojów drewna . Na życzenie, nasze produkty możemy pomalować na dowolny kolor.

Dbając o wytrzymałość drewnowkrętów, solidność szyb oraz jakość pokrycia dachów, do produkcji wykorzystujemy materiały znanych firm tj. Effector, Wurth, Altax, Icopal.

Wszystkie nasze domki i altany pokryte są gontem bitumicznym. Kolor jak i kształt gontu klient wybiera sam w/g własnego gustu i potrzeb.

Nasze produkty drewniane zostały szeroko docenione na rynku norweskim, gdzie do niedawna wysyłaliśmy 100% naszej produkcji.

SALUS GROUP - http://www.salusgroup.pl/
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Zamkowa 3, 25-009 Kielce
Telefon: +48413680009
Telefon 2: +48501225994
E-mail: biuro@a2domki.pl
Web: www.a2domki.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)