Razem 26 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Szanowni Państwo

Coraz częściej wybieramy życie z dala od miasta i otaczamy się ogrodem, by w harmonii z przyrodą stworzyć swój niepowtarzalny świat, a naszym celem jest w tym Państwu pomóc. Przedstawiamy zatem ofertę tzw. małej architektury ogrodowej i innych elementów wyposażenia ogrodu wykonanych z drewna, takich jak: domki letniskowe, altany, pergole, przęsła ogrodzeniowe, donice, krzesła, ławki, stoły, studnie, mostki, balkony, balustrady, karmniki, kwietniki i inne.

Nasze meble ogrodowe, z uwagi na ich wspaniałe walory, takie jak: wysoka jakość wykonania, estetyka, trwałość, funkcjonalność, zwiększoną odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne, stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wyeksponowania elegancji miejsc wypoczynku, stworzenia odpowiedniego klimatu, atmosfery luksusu i komfortu ogrodu.

Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie i otwarci na nowe propozycje, a wszystko po to, aby zaspokoić indywidualne upodobania naszych klientów oraz zapewnić architektom i projektantom twórczą swobodę.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta naszej firmy spełni Państwa oczekiwania i skłoni do zainteresowania naszymi wyrobami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 44-370 Pszów, ul. Księdza Pawła Skwary 20
Telefon: +48324558896
Telefon 2: +48501092628
E-mail: amar@amar.biz.pl
Web: www.amar.biz.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)