Razem 30 800 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Stworzone przez naturę, ukształtowane przez ART-ystów

Witamy serdecznie.

Nasza firma ANMAR-WÓJCIK sp.j. istnieje na rynku od 1996 roku. Mamy bardzo szerokie spektrum działalności: od branży budowlanej po usługi doradcze dla firm.

Na terenie Skarżyskiej Strefy Ekonomicznej stworzyliśmy fabrykę produkującą meble ogrodowe i wewnętrzne pod marką ART-MEB. Jest to linia luksusowych, oryginalnych, nietuzinkowych mebli drewnianych, głównie dębowych. Nasze produkty ciężko opisać a jeszcze trudniej zaklasyfikować do jakiejś standardowej grupy Spójrz do galerii a przekonasz się sam o czym piszemy.

Nie możemy powiedzieć, że produkujemy nasze meble…

… nasze meble tworzy natura. My czerpiemy z piękna otaczających nas lasów Gór Świętokrzyskich inspirację i najlepszy materiał. Kształtujemy meble. Zabezpieczamy i przedłużamy ich żywotność. Jedynie je polerujemy by powstały z nich najcenniejsze „diamenty”.


Nasze meble to najlepszej jakości drewno, oryginalne wzornictwo i naturalne elementy dekoracyjne. To także praca wykwalifikowanych ART-ystów, którzy dbają by piękno natury w odpowiedni sposób zostało podkreślone.

Oferujemy Państwu meble w szerokiej gamie kolorystycznej, w wersji matowej, półmatowej lub w połysku. Nasze produkty są zabezpieczone profesjonalnymi impregnatami do drewna dzięki czemu są odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne.

Nasz asortyment obejmuje zarówno meble o standardowych wymiarach jak na przykład stoły, ławy, krzesła, hamaki, huśtawki, kredensy, łóżka a także wszelkie meble niestandardowe zgodnie z życzeniami klientów, zdolnościami ART-ystów i darami natury.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 1-go Maja 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Telefon: +48412511416
Telefon 2: +48412511199
E-mail: biuro@art-meble.eu
Web: art-meb.eu/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka jawna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)