Razem 29 144 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Po całkowitej modernizacji stuletniego budynku w 1991 roku Hotel Bolków otworzył drzwi dla swoich gości. Przytulny hotel dostosowany zarówno do potrzeb turystów jak i biznesmenów dysponuje 54 miejscami noclegowymi w pokojach 1-,2-osobowych, z możliwością dostawek. W części gastronomicznej restauracja na 100 miejsc proponuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej, drink-bar - bogaty wybór drinków. Latem ogródek staje się lubianym miejscem spotkań gości hotelowych. Ponadto hotel oferuje sale konferencyjną mieszczącą do 60 osób.

Hotel dysponuje bezpiecznym parkingiem i garażami dla autokarów i samochodów osobowych.Doskonała lokalizacja, przy trasie Berlin-Wrocław, a także miła obsługa powodują, iż chętnie odwiedzają nas goście zarówno z Polski jak i z zagranicy. O staraniach naszych świadczą wpisy do Księgi Gości: Jolanta Zdańkowska z ASP Warszawa, Lew Starowicz z małżonką, Anna Pietrzak z zespołem TVP PR1, ekipa filmowa "Wiedźmin" z Michałem Żebrowskim, Krzysztof Krawczyk, Daniel Olbrychski i wielu innych.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym hotelu. Mamy nadzieje, że atmosfera naszego domu sprawi, iż prześwietnie Państwo wypoczną.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Sienkiewicza 17, 59-420 Bolków
Telefon: +48757413995
Web: www.hotel-bolkow.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)