Razem 30 869 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1995 roku działającą z powodzeniem w branży odlewnictwa metali kolorowych. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości aluminiowo-drewnianych, lekkich i stylowych mebli ogrodowych. Przez cały czas obecności na rynku zdobyliśmy cenne doświadczenie i wyszkoliliśmy świetnych fachowców i to właśnie dzięki naszej załodze współpraca z partnerami układa się znakomicie. Będąc bezpośrednim producentem możemy znacząco ograniczyć koszta gotowego wyrobu z korzyścią dla klienta. Prowadzimy własną modelarnie oraz odlewnie metali kolorowych wraz ze stolarnią gdzie wykonywane są wszystkie etapy produkcji, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług i dbałość o detale w końcowym opracowaniu produktu.

Przedstawiamy tutaj standardową ofertę firmy. Produkty te są zawsze dostępne i czekają tylko na dostawę do Państwa Wykonujemy również meble według indywidualnych zamówień. Zarówno elementy drewniane jak i aluminiowe malujemy na dowolny kolor. Długość, grubość oraz rodzaj drewna także dostosujemy do Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje. Naszym dotychczasowym i przyszłym klientom życzymy wielu udanych chwil spędzonych przy naszych meblach.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Zachodniopomorskie
Adres siedziby: Osina 52/1, 72-221 Osina k / Nowogardu,
Telefon: +48913911606
Telefon 2: +48602270911
Fax: +48913910850
Web: www.bslaw.prv.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)