Razem 29 454 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Hotel Bulwar**** nad wiślanym, malowniczym bulwarem, położony jest w panoramie toruńskiej Starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bezpośrednie sąsiedztwo Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych wspaniałych gotyckich budowli pozwala przenieść się w myślach do czasów wielkiego uczonego, Mikołaja Kopernika. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki Starówki, wijący się wzdłuż Wisły bulwar, leniwie płynącą rzekę oraz oryginalnie podświetloną wieczorami przeprawę mostową.

Szczególny, przyjazny klimat i atmosfera panujące w hotelu zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i wentylacji. Indywidualne sterowanie umożliwia stworzenie w każdym pokoju komfortu, dostosowanego do wymagań i potrzeb Gościa.
Specjalnie opracowane systemy zapewniają komfort nie tylko podczas odpoczynku w pokojach hotelowych. Tworzą też niepowtarzalną atmosferę na terenie całego obiektu. Ważny jest fakt, że podczas konferencji możecie Państwo przebywać w cichych, świeżych i komfortowych salach.
Dzięki najnowszym rozwiązaniom hotel istotnie ograniczy emisję szkodliwych substancji na obszar wspaniałej zabytkowej Starówki i nie będzie stanowił obciążenia dla mieszkańców miasta.
Jest to jedyny hotel w obrębie Starego Miasta, który dysponuje własnym parkingiem podziemnym dla swoich gości.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Bulwar Filadelfijski 18, 87-100 Toruń
Telefon: +48566239400
E-mail: recepcja@hotelbulwar.pl
Web: www.hotelbulwar.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)