Razem 29 145 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Cały obiekt (hotelik - restauracja) składa się z dwóch budynków położonych w pięknym ogrodzie, na wprost alei lipowej prowadzącej do morza (100 m). Znakomite miejsce na letni wypoczynek i weekendowy relaks. Przytulne pokoje, gościnność i troskliwość gospodarzy tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę zarówno latem jak i w sezonie jesienno-zimowym.

"Od jakiegoś czasu tę miejscowość, upatrzyli sobie aktorzy i ludzie pióra, dzięki którym Rewal ma swój klimat i atmosferę. W kawiarni "Rancho", najokazalszym lokalu, prowadzonym przez znanego łódzkiego reżysera, odbywają się recitale piosenkarskie, wieczory autorskie. "Rancho", co warto przy okazji zauważyć ma klasę europejską, ceny zaś (przynajmniej kawy i napojów chłodzących) przystosowane do polskich kieszeni. Przyznają Państwo że to rzadkość..." (cytat Auto Moto Sport - 17.07.1992r.)

Tu spotkasz plejadę gwiazd polskiej estrady, telewizji i filmu.

Od dnia powstania kawiarni (5.07.1981) wystąpili wielokrotnie z recitalami m.in.: A. Rosiewicz, B. Wrzesińska, A. Majewska, T.Drozda (rokrocznie), J.T. Stanisławski, H. Frąckowiak, "Pigwa", W. Korcz, W. Młynarski, J. Zykun, A. Zaorski, K.Krawczyk, W. Kryszak, K. Daukszewicz, E. Geppert, J.Pietrzak, K. Piasecki, R. Zarębska, M. Damięcki, E.Kamiński, J. Rewiński ... Długo by wymieniać !
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Szkolna 16, 72-344 Rewal
Telefon: +48913862613
Web: www.rancho.maxmedia.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)