Razem 26 446 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zapraszamy do Hotelu COLD, znajdującego się niemal w samym centrum Bochni. Usytuowany jest zaledwie 150 m od miejskiego Rynku i tyle samo od najbardziej charakterystycznej wizytówki miasta, czyli najstarszego w Europie, czynnego szybu górniczego "Sutoris". Pochodzi on z 1248 roku i do dziś zjeżdżają nim turyści zwiedzający solne podziemia bocheńskiej kopalni.

Trzydziestotysięczna Bochnia leży około 35 km na wschód od Krakowa. O jej uroku w dużej mierze decyduje usytuowanie na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. Dogodna lokalizacja Hotelu sprawia, że jest on doskonałą bazą wypadową nie tylko dla turystów, ale także dla przedstawicieli firm, którzy w centralnej i wschodniej Małopolsce odbywają spotkania biznesowe.

Dla naszych klientów organizujemy profesjonalne szkolenia i konferencje. Na gości czekają tu dwie klimatyzowane sale konferencyjne, hotelowa restauracja z doskonałą kuchnią, kameralna kawiarnia oraz pub z dwoma torami bowlingowymi. Grupom zorganizowanym oferujemy wyprawy, m.in. do podziemi Kopalni Soli Bochnia, na Zamek w Nowym Wiśniczu, do Krakowa oraz do naszej Stacji Narciarskiej "Laskowa- Kamionna".

Tym z Państwa, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku proponujemy nasz drugi obiekt - Hotel "TRAWERS" w Laskowej. Jego piękne otoczenie u podnóża góry Kamionna zachwyca i daje wytchnienie. Obok hotelu znajduje się wspomniana już Stacja Narciarska oraz wspaniałe szlaki turystyczne i miejsca widokowe z panoramą Tatr. Więcej na www.laskowa-ski.pl

Nasze w pełni nowoczesne i doskonale wyposażone Hotele spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, zaś profesjonalna i życzliwa obsługa oraz atrakcyjne ceny wprowadzą w dobry nastrój.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 32-700 Bochnia, ul. Storynka 5
Telefon: +48146122802
E-mail: hotel@cold.pl
Web: www.hotel.cold.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)