Razem 31 116 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Myślicie Państwo o realizacji domu swoich marzeń, a może potrzebujecie domek letniskowy altanę lub garaż? - ....zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy niezbędnych informacji oraz pomocy.

*Nasza firma jest jedną z niewielu, mogących zaoferować Państwu swoje kilkunastoletnie doświadczenie, w zakresie najwyższej jakości drewnianej stolarki okienno - drzwiowej i domów z drewna. Solidność oraz technologia produkcji wg europejskich standardów .

Oferowane przez nas domy, domki, altany, garaże i wiaty docenili już klienci w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Danii, Grecji jako wyroby, spełniające ich oczekiwania pod względem technologicznym jak i estetycznym. Jesteśmy stale otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, realizując najbardziej nawet nietypowe zamówienia dotyczące wielkości, kształtu, koloru produkowanych na indywidualne zamówienie domów, domków, altan, garaży i wiat drewnianych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 02-495 Warszawa (Ursus) ul. Stanisława Bodycha 12
Telefon: +48(022)4231980
Telefon 2: +48022)3743580
E-mail: listy@dompol.com
Web: www.dompol.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)