Razem 26 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
HAKI HOLOWNICZE WARSZAWA

Jesteśmy firmą z Warszawy, zajmującą się głównie dystrybucją i montażem haków holowniczych, tłumików i układów wydechowych do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku od montażu haków i tłumików oraz drobnej sprzedaży detalicznej.
Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija. Ciągle poszerzamy ofertę. Swoją pracę koncentrujemy na oferowaniu najlepszych produktów i spełnianiu wszelkich oczekiwań klientów.
Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani i mili, chętnie służący pomocą pracownicy gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Wysoka jakość towarów zapewnia bezpieczeństwo i bezawaryjność w eksploatacji pojazdów.

W związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej nabiera wagi temat homologacji haków holowniczych. Istotną kwestią jest odróżnienie certyfikatów jakości (np. ISO9001) od homologacji każdej referencji. Certyfikaty dotyczą najczęściej bowiem jakości produkcji lub zarządzania przedsiębiorstwem, natomiast homologacje są testem dopuszczającym konkretny produkt do sprzedaży. Oznacza to, że producent posiadający w ofercie sprzedaży np. 500 różnych HAKÓW musi posiadać 500 homologacji dla każdego HAKA z osobna.

Na terenie Unii Europejskiej można sprzedawać wyłącznie haki holownicze posiadające pełną homologację europejską. Produkty takie oznaczone są zawsze małą literką "e" wraz z numerem kraju, w którym została przeprowadzona homologacja (np.: "e6"). Oznacza to, że na terenie Polski, która jest częścią Unii Europejskiej również mogą być sprzedawane tylko te produkty motoryzacyjne, które posiadają homologację europejską.

Wbrew oczekiwaniom, producenci nie posiadający homologacji na całość oferty nie zaprzestali sprzedaży elementów niehomologowanych. Na razie przepis ten nie jest jeszcze stanowczo egzekwowany w Polsce, jednakże wyjazd poza granice Polski z produktem bez homologacji (np. hakiem holowniczym) może w razie kontroli przysporzyć kłopotów użytkownikowi samochódu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Poniatowskiego 51, 05-220 Zielonka k / Warszawy
Telefon: +48227818992
Fax: +48227719277
E-mail: haki@autostach.pl
Web: www.haki.autostach.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)