Razem 26 617 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Dwór Bajbuza jest położony na granicy pojezierza Kaszubsko - Kociewskiego w Garczynie koło Liniewa, jest to dworek o powierzchni mieszkalnej 500 m 2, z pięcioma pokojami w tym apartament z kominkiem. W każdym pokoju jest telewizor ,radio, oraz łazienka.

Dworek jest dworkiem myśliwskim dysponuje salono-jadalnią ze starodawnym kominkiem, barkiem, kącikiem bilardowym oraz oddzielnym pokojem telewizyjnym z telewizją satelitarną.


Wszystko zostało odrestaurowane w 1999 roku.
Wewnątrz posiadłości która jest otoczona lasem i w całości ogrodzona, znajduje się staw rybny nad którego brzegiem stoi altana mogąca pomieścić ok. 25 osób oraz oryginalny gril.

Na upalne dni oferujemy pełno wymiarowy otwarty basen kąpielowy z filtrowaną wodą. Jezioro znajduje się w odległości ok. 2 km od dworu, nad które prowadzi piękna trasa rowerowa przebiegająca obok największej w Polsce farmy strusi afrykańskich .Organizujemy przyjecia, wesela 120 osób, imprezy plenerowe,szkoły przetrwania , paintball,qady, strzelnica multimedialna


Przedstawiając naszą ofertę, mamy nadzieję spełnić oczekiwania osób lubiących spędzać czas wolny z dala od zgiełku miasta, a lubiących ciszę i śpiew ptaków. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zajrzyj do cennika.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Garczyn 61, Liniewo Pomorskie 83-420
Telefon: +48586878099
E-mail: dworbajbuza@wp.pl
Web: www.dworbajbuza.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)