Razem 26 287 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Hotel "ENERGETYK" zaprasza do odwiedzin malowniczej krainy lasów i "jezior" Sielpi. Zapewnimy Państwu idealne warunki do organizacji szkoleń, wypoczynku i rekreacji. Otoczenie lasów, śpiew ptaków, wszechobecna cisza i spokój sprawiają, że pobyt tutaj staje się ogromną przyjemnością, która sprzyja zdrowiu i głębokiemu relaksowi. Spacery po okolicznych sosnowych lasach stanowią doskonałe połączenie gimnastyki oddechowej z naturalną inhalacją czystym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem. Pobliski 60 hektarowy zalew bogaty w liczne okazy szczupaka i sandacza jest wspaniałym miejscem do wędkowania, plażowania, i uprawiania sportów wodnych.

Hotel "ENERGETYK" z uwagi na swoje położenie stanowi doskonałą "bazę wypadową" dla wszelkich wycieczek rowerowych i rajdów. W pobliżu znajdują się oznakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Wybierając się na jedną z takich wycieczek można m.in. podziwiać unikatowe zabytki techniki zgromadzone w Muzeum Staropolskiego Okręgu Przemysłowego.

Równocześnie blisko stąd do atrakcyjnych obiektów turystycznych np.: Dąb Bartek, Jaskinia RAJ, Muzeum H. Sienkiewicza w Oblęgorku lub Chęcińskiego Zamku.

Nasz hotel dysponuje 55 miejscami noclegowymi. Od maja do października oferujemy dodatkowo ok. 200 miejsc w domkach campingowych 2, 3 i 4 osobowych o zróżnicowanym standardzie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Sielpia, ul. Staszica 10-12 26-200 Końskie
Telefon: +4841/3720267
E-mail: biuro@hotelenergetyk.pl
Web: www.hotelenergetyk.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)