Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od 1995 roku działamy w branży motoryzacyjnej. Prowadzimy sklepy specjalistyczne z częściami samochodowymi. Pod szyldem M.W. Auto sprzedajemy części do samochodów FORD, BMW i MERCEDES. Pod szyldem France Mobile prowadzimy sklepy z częściami do samochodów francuskich (RENAULT, PEUGEOT, CITROËN) oraz OPEL, DAEWOO i grupa VW

Szczególny nacisk kładziemy na to, aby zapewnić pełen asortyment części silnikowych, zawieszeniowych i obsługowych zarówno do nowych jak i starych - a nawet bardzo starych modeli samochodów. Oferujemy części zamienne oryginalne jak i nieoryginalne - tylko renomowanych producentów. Jeśli chodzi o Forda, to części oryginalne firmowane przez Motorcraft bywają atrakcyjniejsze cenowo niż ich odpowiedniki nieoryginalne. Dotyczy to takich grup towarowych jak: filtry, sprzęgła, świece, klocki, tarcze, łożyska, termostaty i amortyzatory.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w Poznaniu oraz katalogu internetowego, w którym mogą państwo zamawiać części on-line. Klientów detalicznych chcemy zaskoczyć bogactwem oferty części dostępnych "od ręki", a dla klientów hurtowych przygotowaliśmy oddzielną ofertę asortymentu importowanego bezpośrednio dostępną w naszym serwisie po dokonaniu rejestracji. Naszym oczkiem w głowie jest dobra i owocna współpraca z zakładami mechaniki samochodowej. Części bardzo nietypowe staramy sie załatwić w ciągu 24 godzin, a prawdziwe "wynalazki" w ciągu tygodnia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul Głogowska 168, 60-126 Poznań
Telefon: +48618650044
E-mail: fm@mwauto.pl
Web: www.autoford.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)