Razem 25 764 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma działa w branży motoryzacyjnej od 1992 r. Specjalizację w autach japońskich zaczęliśmy w 1995 r. Wybór kierunku działania podyktowany był kłopotami klientów w nabyciu części do aut japońskich na polskim rynku. Podejmując wyzwanie zaczęliśmy importować części nowe i używane do tych aut.

Części nowe i używane do aut japońskich i koreańskich.

Głownym zródłem zaopatrywania w części jest rozbiórka samochodów powypadkowych, prowadzona przez nas w Belgii, co pozwala posiadać w ofecie używane części w pełnym wyborze.

Składujemy także części nowe, podróbkowe do wszystkich japończyków, jakie są dostępne na rynku polskim i europejskim, bazując na różnych dostawcach z Europy Zachodniej. Przeważająca większość adoptów jest produkcji tajwańskiej, gdyż kraj ten jest liderem w tej branży.

Eksploatacyjne części zamienne (nowe), które posiadamy, zapewniają bieżącą obsługę mechaniczną większości aut japońskich i koreańskich.

Marki aut, do których oferujemy części: Daihatsu, Honda, Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota, Hyundai, Kia, Daewoo.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kaczeńca 98, 04-521 Warszawa
Telefon: +48226131057
Fax: +48228124823
E-mail: maag@maag.home.pl
Web: www.maag.home.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)