Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CAR FROM US - jest największym serwisem służącym do wyszukiwania uszkodzonych, używanych oraz nowych samochodów w USA. Zebraliśmy dla Państwa informacje o wszystkich domach aukcyjnych w Ameryki Północnej wliczając w to mniejsze i mniej znane aukcje. Jeżeli chcą państwo kupić auto w USA - CAR FROM US to słuszny wybór.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu naszą pomoc w nabyciu samochodów, łodzi, jachtów, skuterów wodnych i innych pojazdów, które macie Państwo zamiar zakupić. Ze swojej strony oferujemy znaczącą pomoc w zakupie i wyborze żądanego przez Państwa towaru. Nasza siedziba znajduje się w USA, stan New Jersey. Rozpoczęliśmy swoją działalność w kwietniu 2004 roku. Firma zajmuje się sprowadzaniem nowych, używanych i powypadkowych pojazdów /samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, jachty, łodzie, skutery wodne i t.d./ z USA do Europy. Sprzedajemy ponad sześćset pojazdów rocznie, ze stałą tendencją wzrostową / patrz rozdział: Sprzedane pojazdy /. Nasza firma jest jednym z naj­bardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw tej branży w USA. Swoją działalność prowadzimy również poprzez Przedstawicieli Handlowych na terenie Europy. Mamy ich w Niemczech, Czechach, Ukrainie, Rosji i innych krajach. Posiadają oni wyłączność na dany kraj i nie ma możliwości zakupu oferowanych z naszej bazy danych pojazdów w inny sposób niż poprzez naszego Przedstawiciela Handlowego.

W sierpniu 2005 roku nasza firma otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce. Celem strategicznym firmy jest osiągnięcie pozycji lidera w swoim segmencie rynku. Mamy nadzieję, że działalność przedstawicielstwa w Polsce pozytywnie wpłynie na sytuację potencjalnych nabywców pojazdów w tym regionie. Wyrażamy pogląd, iż pomimo znaczącej podaży pojazdów uszkodzonych, używanych i nowych, sprowadzanych z krajów Europy, nasza oferta będzie konkurencyjna i będziecie Państwo mogli być z niej zadowoleni. Jesteśmy przekonani, że najtaniej pojazdy można nabyć w USA i naszej oferty nie będzie w stanie przebić konkurencja z Europy pomimo, że na cenę zakupionego w naszej firmie pojazdu mają znaczący wpływ relatywnie wysokie koszty transportu i opłaty celne. Jesteśmy jednak bardzo elastyczni, a nasz Przedstawiciel Handlowy, na którego operatywność możecie Państwo liczyć, udzieli wszelkiej możliwej rady i pomocy. Ma on również możliwość poinformowania naszych Klientów co do danych z ogólnokrajowej bazy pojazdów w USA. Celem wyjaśnienia - w USA istnieje ogólnokrajowy system kontroli pojazdów i ich historii. Prawo amerykańskie nakazuje, aby każde zdarzenie dotyczące danego samochodu zostało zarejestrowane w tej bazie z podaniem wszystkich istotnych informacji, np. przebiegu, miejsca zdarzenia itd. Obowiązek takiego raportowania nałożony jest na wszystkie podmioty państwowe i prywatne, w tym np. na stacje obsługi pojazdów.

Proponujemy Państwu pojazdy powypadkowe, używane oraz nowe po atrakcyjnych cenach hurtowych. Cena zakupu zależy od Licytującego, gdyż mając do dyspozycji określoną kwotę pieniędzy dostosowuje ją do konkretnej oferty. Wszystkie pojazdy uszkodzone lub używane są kupowane na licytacjach, które odbywają się na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Pojazdy nowe nabywa się poprzez bezpośrednie negocjacje z dealerem. Mamy największą i najpełniejszą bazę danych zarówno o aukcjach jak i interesujących naszych Klientów pojazdach. Żadna inna firma nie może szczycić się posiadaniem większej bazy danych niż nasza. Ceny pojazdów w naszej ofercie są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich, nawet przy uwzględnieniu wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami. Codziennie w naszej bazie danych pojawia się 20.000 ofert pojazdów powypadkowych oraz porównywalna liczba pojazdów używanych. Taka sama ilość pojazdów jest sprzedawana każdego dnia. Oferowane są również pojazdy nowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Telefon: +48512556555
E-mail: poland@crashescars.com
Web: www.crashescars.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)