Razem 31 148 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma EHA-POL powstała w roku 1992. W pierwszym okresie swojej działalności firma działała w niewielkim lokalu przy ul. Wawerskiej w Otwocku i zajmowała się sprzedażą części zamiennych do samochodów produkcji krajowej. Szybko okazało się jednak, że aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić im odpowiednią dostępność części, konieczne jest posiadanie większego magazynu. Została podjęta decyzja o poszukiwaniu nowego lokalu co zaowocowało przeprowadzką do obiektu przy ul. Hożej.

Nowy lokal dzięki swojej powierzni ( ok 200 m2 ), umożliwił znaczne dotowarowanie magazynu a co za tym idzie poprawienie jakości i sprawności obsługi klienta. Dzięki temu liczba klientów ciągle rosła
a właściciele doszli do wniosku, że sami już dłużej nie podołają. Firma zaczęła zatrudniać pracowników.
W punkcie przy ul. Hożej powstał magazyn części do samochodów takich jak VW, Opel, Ford, Renault, Citroen, Peugeot natomiast punkt przy ul. Wawerskiej zaczął specjalizować się w częściach zamiennych do samochodów marki Fiat, Iveco, Lancia, Alfa Romeo.
W Michalinie przy ul. Piłsudskiego powstał kolejny punkt firmy, zajmujący się sprzedażą części samochodowych. Oferta tego punktu obejmuje szeroki asortyment części do samochodów zachodnioch i japońskich.

Ostatnim osiągnięciem firmy było uruchomienie w Otwocku przy ul. Poniatowskiego punktu zajmującego się sprzedażą i serwisem rowerów, sprzedażą skuterów, motocykli i części oraz dobieraniem i sprzedażą lakierów samochodowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wawerska 1, Otwock 05-400
Telefon: +48227787375
Web: www.eha-pol.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)