Razem 29 996 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Marmit Sp. z o.o. powstała w 1988 r. i od tego czasu pomyślnie rozwija się poszerzając działalność o różne, czasem pozornie nie powiązane ze sobą dziedziny. Początki były bardzo skromne. Organizowaliśmy wczasy specjalistyczne (np. dla osób odzwyczających się od palenia tytoniu...) i prowadziliśmy działalność szkoleniową: kursy bankowości, kursy języka angielskiego pod kierunkiem amerykańskich Native Speakerów. W 1990r. zorganizowaliśmy Centralną Giełdę Komputerowa, czynna do dziś, popularna wśród amatorów i profesjonalistów, kiedyś przy ul. Grzybowskiej, obecnie przy ul. Batorego (giełda ta ma w internecie własną stronę http://www.cgk.pl)

Od 1989 r. Marmit prowadzi pod firma MARMIT Art Promotion impresariat oraz Wydawnictwo Muzyczne i Literackie, które wydało kilkanaście płyt i dwie pozycje książkowe. Do działalności na polu kultury, z punktu widzenia businessu jak dotychczas drugoplanowej, właściciele firmy przywiązują dużą wagę ze względu na osobiste zainteresowania.

Koncesjonowane Biuro Ochrony MARMIT powstało z potrzeby chronienia własnych obiektów, w niedługim czasie rozwinęło się w odrębny dział firmy świadczący usługi na rzecz innych podmiotów - hoteli, parkingów, organizatorów meczów sportowych. Starannie dobrani pracownicy Biura są stale szkoleni wg programu AT System (międzynarodowy standard treningu zbliżony do szkolenia antyterrorystów).

Od 2002 r. spółka rozwinęła szerszą działalność handlową jako autoryzowany dealer firmy Yamaha (sprzęt motocyklowy i motorowodny, salon sprzedaży przy ul. Przechodniej), później firm Mercury (silniki), Galeon (łodzie), Delphia Yachts, Zodiac i Shoei, a także - do czasu likwidacji marki - samochodów firmy MG Rover. Otworzyliśmy także licencjonowany serwis Yamahy przy Wale Miedzeszyńskim. W 2005 roku MARMIT został wyróżniony przez firmę Yamaha-Marine jako najlepszy jej dealer w Polsce.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Przechodnia 2, 00-100 Warszawa
Telefon: +48226205138
Fax: +48226200470
E-mail: marmit@marmit.pl
Web: www.marmit.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)