Razem 26 285 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma P.U.H M. Mleczek z Myślenic (woj. Małopolskie) działa w branży motocyklowej od 2000 roku.
Od początku działalności podjęto współpracę z 45 kooperantami w zakresie handlu akcesoriami i częściami zamiennymi do wszystkich typów motocykli.

W czerwcu 2005 roku we Włoskiej siedzibie koncernu MV-Agusta podpisano umowę importerską na dystrybucję motocykli, akcesoriów i części zamiennych firm: Husqvarna, Cagiva oraz MV Agusta.


1.10.2007 roku wraz z przejęciem Husqvarny przez niemiecką firmę BOXER S.r.l - grupa BMW Motorrad. Umowa importerska dla firmy P.U.H. Mleczek została przedłużona przez nowych właścicieli marki. Począwszy od tej daty zostały cofnięte prawa do homologowania i rejestrowania motocykli Husqvarna innym firmom.

Nadmieniamy że wyłączność do wystawiania dokumentów dotyczących wyżej wymienionych motocykli posiada tylko wyłączny dystrybutor - Firma P.U.H MLECZEK z woj. małopolskiego. Przestrzegamy również klientów zainteresowanych zakupem motocykli Husqvarna przed popełnieniem błędu, który może spowodować iż zaopatrzymy się w nielegalny sprzęt, bez możliwości rejestracji i egzekwowania gwarancji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 32-400 Myślenice, ul. Sobieskiego 40g
Telefon: +48122740004
Fax: +48122740500
E-mail: info@husqvarna-motocykle.pl
Web: www.husqvarna-motocykle.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)