Razem 31 378 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MOTO-KOM powstała w 1995 roku, jako pierwsza firma na rynku płockim, zajmująca się motocyklami japońskimi. Podstawową działalnością w tym czasie, był import motocykli z Kanady oraz komis.

Początki były bardzo trudne. W garażu rodziców stworzyliśmy małe biuro i część magazynową. Na sprzedaż pierwszego motocykla (a co za tym idzie pierwszego klienta) nie trzeba było długo czekać.Następnie postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż części i akcesoriów. Po trzech latach okazało się, że lokal jest zbyt mały, rynek cały czas ma tendencję wzrostową i ciągle przybywa nowych klientów. Postanowiliśmy przenieść siedzibę firmy oraz rozszerzyć działalność o sprzedaż nowych motocykli. moto-komPrzeprowadzka nie była daleka - pobliskie budynki spełniały wszystkie nasze wymagania. Rozmowy z importerami motocykli zaowocowały przedstawicielstwem firmy MITSUI MOTOR POLSKA.


W pierwszym roku sprzedaży motocykli YAMAHA firma MOTO-KOM została najlepszym nowym dealerem w Polsce. ...

moto-komSukces ten zawdzięczamy przede wszystkim kładzeniu nacisku na rzetelną i uczciwą obsługę klientów, którzy będąc w pełni zadowoleni zostali stałymi bywalcami naszego salonu. W roku 2002 stawiając w dalszym ciągu na rozwój firmy, postanowiliśmy odkupić nieruchomość na której prowadzimy działalność. Budynki zostały poddane gruntownej przebudowie. Na chwilę obecną są to dwa niezależne obiekty. W jednym znajduje się salon sprzedaży oraz biuro, w drugim zaś znajdującym się z tyłu jest umieszczony serwis i magazyn. Całość znajduje się przy głównej ulicy Płocka, która jest wylotową na Warszawę. Na dzień dzisiejszy jesteśmy związani od roku 1999 z firmą Mitsui Motor Polska, która jest importerem motocykli Yamaha. Jesteśmy również przedstawicielami belgijskiej firmy TECHNICAL TOUCH , która jest importerem na Europę zawieszeń KAYABA , oraz wyczynowych sprzęgieł HINSON. Zajmujemy się również przygotowaniem motocykli do sportu wyczynowego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 09-402 Płock, ul. Wyszogrodzka 84B
Telefon: +48242626363
Fax: +48242620331
E-mail: motokom@wp.pl
Web: www.yamaha.hg.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)