Razem 26 621 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Moto-Rex - Firma stworzona przez pasjonatów motocykli - dla pasjonatów!W 1997 roku w Poznaniu otwarto po raz pierwszy drzwi do salonu, który miał na celu nie tylko oferować profesjonalną obsługę, sprzedaż i akcesoria motocyklowe, ale też miał to być przyjazny przystanek każdego motocyklisty...


Każdy z nas ceni sobie poczucie wolności, które rodzi się w naszych sercach gdy dosiadając żelazne rumaki przemierzamy świat! Prędkość, adrenalina i satysfakcja płynąca z tej pasji niesie też za sobą wysoki poziom odpowiedzialności za własne zdrowie.


Bezpieczeństwo na drodze nie zależy tylko od umiejętności radzenia sobie na ulicy, ale również od profesjonalnych, najlepszych jakościowo akcesoriów. Oferujemy najlepsze akcesoria takich wybitnych marek jak: SUOMY, BIEFFE, LASER, WRP.

Zapewniamy również szeroki wybór samych jednośladów. Dla każdego motocyklisty takie marki jak: HONDA, DUCATI, POLARIS, HUSQVARNA, MV AGUSTA rozgrzewają serca i jednocześnie dzięki swej tradycji i klasie zapewniają o bezpieczeństwie i jakości wykonania. Każda z tych marek ma zapewniony przez nas serwis gwarancyjny – nie wyklucza to serwisu innych marek – Każdy motocyklista znajdzie u nas swój drugi dom.


Staramy się nie być tylko sprzedawcami i serwisantami motocyklowymi – naszym celem jest, by Moto-Rex był przyjazną przystanią dla motocyklistów, gdzie znajdą przyjaciół gotowych by im pomóc. Ścigasz się? Potrzebujesz przygotowania? Od 2006 roku aktywnie udzielamy się w sporcie – potrzebujesz kompleksowego przygotowania? My możemy Ci to zapewnić.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Bukowska 35, 60-555 Poznań
Telefon: +48618419245
E-mail: moto-rex@moto-rex.pl
Web: moto-rex.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)