Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Mija trzeci rok działalności MOTORACER. Przez kilka ostatnich lat udało nam się zbudować markę i renomę oraz odnieść niezaprzeczalny sukces na rynku motocyklowym i atv. Zakres oferowanych przez MOTORACER usług obejmuje sprzedaż detaliczną części, akcesoriów oraz specjalistycznej odzieży motocyklowej we Wrocławiu. Sprzedaż internetową /wysyłkową/ w całej Europie za pośrednictwem naszego e-sklepu: www.sklep.motoracer.pl, którego baza towarowa obejmuje już ponad 5000 produktów.
Przy ul. Mielczarskiego 60a we Wrocławiu prowadzimy profesjonalny serwis motocyklowy. Przez naszych Klientów wielokrotnie podkreślana jest jego wysoka jakość, kompleksowość obsługi oraz terminowość realizacji przyjętych zleceń. Od początku działalności staramy się profilować MOTORACER w kierunku offroad. Budujemy motocykle rajdowe oraz quady. Oferujemy tuning mx, enduro oraz atv. Przygotowujemy Wasze pojazdy do dalekich wypraw.

Od 2008 roku jesteśmy oficjalnym importerem na Polskę - rajdowych części i akcesoriów - francuskiego producenta Meca'System. Prowadzimy ścisłą współpracę z importerami producentów: Scott, Axo, Troy Lee Designs, Acerbis, Nolan, Vemar, Givi, Kappa, Daytona, Michelin, K&N, Motul, Motorex i wielu innych. Równolegle podjęliśmy działania promujące sporty motorowe z Automobilklubem Piastowskim. Wszystko to przyczyniło się do faktu, że wśród fanów tego segmentu jesteśmy postrzegani jako liderzy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Mielczarskiego 60a, 51-663 Wrocław
Telefon: +48713440533
Fax: +48713440533
E-mail: sklep@motoracer.pl
Web: www.motoracer.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)