Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "SANCHEZ RACING" założona została w roku 2000, wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu motocyklami terenowymi, jazdą w terenie, a w szczególności rajdami enduro i motocross'em. Jest to firma rodzinna, której podporą są Marcin i Łukasz Kurowscy, mający wieloletnie doświadczenie w dyscyplinach takich jak MOTOCROSS, ENDURO czy SUPERMOTO. Nasze wieloletnie doświadczenie w rajdach enduro i motocross'ie wykorzystujemy do kompleksowej profesjonalnej obsługi zarówno zawodników jak i amatorów tego sportu.
Przygotowujemy i obsługujemy motocykle zawodników startujących w Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski.
Prowadzimy również moto-szkołę dla początkujących i zaawansowanych adeptów jazdy w terenie.
Specjalizujemy się w modyfikacji i personalizacji zawieszeń wszystkich marek motocykli. Nasze duże doświadczenie w tej dziedzinie wspieramy współpracą z czołowymi firmami włoskimi Andreani Group i NovarCross. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem następujących marek motocykli:


KTM

Yamaha

Oferujemy pełny serwis, szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów do tych marek.Prowadzimy również komis motocykli używanych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: OTRĘBUSY 05-805 ul. Mickiewicza 6
Telefon: +48227585648
Fax: +48227585648
E-mail: sanchez@sanchez.com.pl
Web: www.sanchez.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)