Razem 28 878 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Szot-Motor Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która powstała w 2003 roku jako kontynuator działalności w branży motoryzacyjnej Wytwórni Części do Pojazdów Mechanicznych SZOT powstałej w 1983 roku. Produkowane przez tą firmę części występowały we wszystkich produkowanych w latach 1983-1999 w Polsce markach samochodów ciesząc się dużą niezawodnością.

Specjalizujemy się w produkcji części metalowych do pojazdów mechanicznych jak również w sprzedaży lekkich skuterów i motocykli. Od 10 lat dostarczamy części na pierwszy montaż do maszyn rolniczych, zaś od 8 zajmujemy się montażem, sprzedażą i serwisem motocykli i skuterów.

Naszym największym atutem jest zdolność do samodzielnego projektowania i wykonawstwa oprzyrządowań wykorzystywanych przy produkcji wyrobów oraz dysponowanie wykwalifikowaną kadrą pracowników. Posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001 - Certyfikat TUV nr 75 100 6294. Celem firmy jest spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych Klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała jej trwały rozwój.

Obecna produkcja Szot-Motor obejmuje:

* tłoczenie blach na prasach hydraulicznych do 400T,
* zaginanie blach na prasie krawędziowej,
* wycinanie kształtów z blach stalowych przy użyciu przecinarki plazmowej CNC o roboczej wielkości stołu 3000x1500,
* gięcie rur i profili, spawanie, zgrzewanie malowanie proszkowe z pełnym antykorozyjnym przygotowaniem powierzchni,
* precyzyjne cięcie strumieniem wody na przecinarce firmy WaterJet

Wymienione wyżej technologie zgromadzone w jednym miejscu również stanowią duży atut SZOT-MOTOR.

Jednoślady SZOT-MOTOR to lekkie motocykle i skutery o pojemnościach od 50 do 150 cm3 doskonałe zarówno do poruszania się po dużych, zatłoczonych miastach, jak i w małych miejscowościach lub na terenach wiejskich. Naszym klientom oferujemy stały dostęp do części zamiennych oraz profesjonalny serwis. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Piaskach lub stoiska w Centrum Motoryzacyjno Technicznym przy Galerii Olimp w Lublinie. Firmy i instytucje zainteresowane współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Józefów 50, 21-050 Piaski
Telefon: +48815822591
E-mail: info@szot-motor.com.pl
Web: www.szot-motor.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)