Razem 29 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Moto-Ventus na polskiej scenie importu jednośladów jesteśmy firmą stosunkowo młodą. Pierwsze działania rynkowe pod szyldem Moto-Ventus zainicjowaliśmy w 2005 roku. Była to decyzja świadoma i poparta kilkuletnim sondowaniem zarówno rynków azjatyckich jaki i preferencji polskiego odbiorcy.

Naszą politykę marketingową oraz plany rozwoju firmy opieramy na starannej analizie naszych możliwości oraz oczekiwań rynku. Dynamiczny wzrost współczynnika sprzedaży naszych pojazdów w ostatnich dwóch latach a także pozytywne opinie użytkowników utwierdzają nas w przekonaniu o prawidłowym ukierunkowaniu działań handlowych.

W aktualnej ofercie prezentujemy osiemnaście pojazdów wybranych w efekcie starannej i selektywnej kontroli jakościowej. Prezentowane jednoślady pod każdym względem spełniają wymagania - jakościowe oraz techniczne - stawiane analogicznym pojazdom o tej samej klasie i pojemności skokowej. Dopracowane w każdym detalu i wedle sugestii naszych projektantów stanowią unikalną, przygotowaną specjalnie dla Państwa, kolekcję Moto-Ventus 2008.

Priorytetową misją firmy, a także nadrzędnym celem całego zespołu, jest wypracowanie nowej, wiarygodnej i rozpoznawalnej marki. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i bezpieczeństwo naszych pojazdów, cechy które pracują na wzrost waszego zaufania do Moto-Ventus.
Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy najlepsze w swoje klasie:

* skutery - do wyboru 10 starannie wybranych modeli skuterów z silnikami dwu i czterosuwowymi, pełnym zakresie pojemności oraz na kołach o średnicy od "10" do "16" cali.
* motocykle - cztery pozycje nawiązujące stylistyką do najbardziej uznanych i poszukiwanych wzorców światowych, chopper, ścigacz, cross a także mały chopper 50ccm.
* ATV - cztery agresywne quady stanowiące wyzwanie a zarazem atrakcyjna alternatywę dla amatorów adrenaliny i jazdy extreme.

Cały czas sondując państwa opinie i sugestie pracujemy nad wzbogaceniem i modyfikacją naszej oferty. Stosownie do przyjętej linii programowej pragniemy zbudować markę jednośladów z którą będziecię się Państwo identyfikować w każdym obszarze jej obecności na polskim rynku. Moto-Ventus to firma powołana do życia, by sprostać Waszej wyjątkowej pasji.

By nasze pojazdy mogły dostarczyć maksimum satysfakcji i przyjemności w ramach firmy działa 270 autoryzowanych punktów dealerskich oraz serwisowych.

We wszystkich punktach z logo Moto-Ventus obowiązują określone zasady:

* najniższe ceny
* najwyższa jakość
* profesjonalna obsługa
* bezpłatne doradztwo techniczne i informacja o aktualnej ofercie

Na wszystkie zakupione w naszej firmie pojazdy obowiązuje dwuletnia gwarancja.

Zapewniamy pełną dostępność do części zamiennych i firmowych dodatków akcesoryjnych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Rolnicza 3 42-160 Krzepice
Telefon: +48343186847
Fax: +48343186861
E-mail: biuro@moto-ventus.pl
Web: www.moto-ventus.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)