Razem 31 150 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy firmą działająca na polskim rynku od 1999 roku. Współpracujemy zarówno z producentami jak i użytkownikami Pojazdów Specjalnych, terenowych, wyprawowych i pick-upów.
Doświadczenie, jakim dysponujemy sprawiło, że jesteśmy obecnie autoryzowanym przedstawicielem Superwinch, Federal Signal, Optima Batteries, Ctek, LAP, Dynamica Ropes, ASFIR.

4x4 Terenowiec Sp. z o.o. to przede wszystkim zespół zgranych ludzi, którzy potrafią doradzić Ci w każdej sytuacji. Pracują tu pasjonaci terenu, szaleńcy czterech kółek, którzy dobrze radzą sobie nie tylko za biurkiem, ale i w terenie – sami testujemy nasze produkty w terenie, dlatego tym chętniej podzielimy się naszymi doświadczeniami. Zapraszamy na naszą oficjalna stronę - terenowiec.pl, do obejrzenia GALERII i czytania naszego BLOGA.

O 4x4 Terenowiec Sp. z o.o. powiedzieć, że zajmuje się motoryzacją – to zdecydowanie za mało. Terenowiec to nie tylko sklep, to też miejsce gdzie dowiesz się jak wyposażyć swój samochód, bez względu na to czy jest to SUV, osobówka, pomoc drogowa, czy pojazd specjalny.

W ofercie sprzedaży firmy znaleźć można wyposażenie samochodów terenowych (wyciągarki, podnośniki, akumulatory, osłony podwozia, doloty powietrza, liny stalowe i syntetyczne, wszelakie rolki, szekle i kausze), samochodów typu pick-up (akcesoria, zabudowy powierzchni ładunkowej, pokrywy, zderzaki) oraz samochodów specjalnych (oświetlenie ostrzegawcze dla straży pożarnej, policji, pomocy drogowej i innych pojazdów uprzywilejowanych).
Jesteśmy na polskim rynku od 1999 roku. Od tego czasu staliśmy się generalnymi dystrybutorami:
- Federal Signal (USA) - oświetlenie ostrzegawcze;
- Superwinch (USA/UK) - wyciągarki;
- Dynamica Ropes (Denmark) - liny syntetyczne;
- ASFIR (Israel) - osłony i zderzaki.

Szukasz dobrej wyciągarki, oświetlenia ostrzegawczego, podnośnika, akumulatora, zabudowy, dolotów powietrza, ładowarki, taśm holowniczych, lin stalowych, syntetycznych, akcesoriów, które zmienią twój samochód? Zdecydowanie dobrze trafiłeś!

Nasz sklep internetowy jest rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy cenią sobie zakupy łatwe i szybkie.
Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązania zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na zakupy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Klimeckiego 8, 30-705 Kraków
Telefon: +48122662754
Fax: +48122696361
Web: www.4na4.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)