Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Megapol działa w branży motoryzacyjnej od 10 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zarówno w sprzedaży jak i technologii montażu instalacji gazowych do samochodów zajmujemy dziś wysoką pozycję wśród liderów tej gałęzi gospodarki. Megapol od lat współpracuje z firmami włoskimi, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Dzięki stałym kontaktom z włoskimi producentami możemy obserwować, poznawać i wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania. Mamy możliwość doboru najlepszych systemów dla Naszego klienta jakie w danym momencie oferuje rynek.
Na rynku polskim współpracujemy z wieloma firmami zyskując doświadczenie i coraz większą świadomość w dziedzinie autogazu. Celem tych działań jest stworzenie sieci warsztatów o wysokim poziomie umiejętności i wiedzy, zgromadzenie wokół siebie ludzi którzy swoją pracę traktują w sposób odpowiedzialny, są otwarci na rozwój, potrafią dostosować się do rynku dyktującego coraz wyższe wymagania.

Oprócz dystrybucji systemów zasilania gazem płynnym nasza firma prowadzi również szkolenia, konsultacje techniczne i doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań systemów LPG. Dzięki nowoczesnym, multimedialnym prezentacjom nasi dystrybutorzy i mechanicy posiedli fachową wiedzę niezbędną do sprawnego i poprawnego montażu instalacji gazowych w samochodzie. O ukończeniu takiego szkolenia, w zależności od zakresu materiału, świadczy odpowiedni dyplom wystawiany na koniec szkolenia.

Megapol jest właścicielem homologacji PL*0036*00/G na „Sposób montażu instalacji przystosowującej pojazdy do zasilania gazowego”, która została udzielona firmie przez Ministerstwo Infrastruktury.

Wszystkie produkty, które oferuje w sprzedaży firma Megapol posiadają aktualne homologacje i certyfikaty europejskie (wg Regulaminu EKG ONZ 67R.01).

Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Łowiecka 8, 26-110 Skarżysko Kamienna
Telefon: +48412528040
E-mail: megapol@drypa.pl
Web: www.autogaz.sklep.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)