Razem 27 826 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
SZKOŁA TWÓRCZYCH TALENTÓW
KREATOR


Ideą szkoły jest jak najlepsze przekazanie konkretnej wiedzy kursantom tak aby mogli
dobrze promować swoją osobę i swoje umiejętności poprzez dobrze wykonywaną pracę,spełniać swoje marzenia i rozwijać swoją pasję.


Cel: Móc spokojnie patrzeć w przyszłość dobrze realizując teraźniejsze zadania, nie bać się nowych wyzwań.

W Szkole Twórczych Talentów Kreator realizujemy nowoczesny autorski program nauczania,który jest tak skonstruowany,aby w najpełniejszy i wszechstronny sposób przygotować przyszłych wizażystów , stylistów i stylistów paznokci.
Absolwenci otrzymują od nas fachową i rzetelną wiedzę, praktyczną i teoretyczną przy czym nacisk położony jest na zajęcia praktyczne.

Firma zabezpiecza w pełni wyposażone stanowiska pracy. Zapewniamy profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci marki Kreator i TeN do wizażu pełen wachlarz kosmetyków kolorowych marki Keenwell.
Kursanci mają możliwości skorzystania z sali wykładowej jak również pracowni stylizacji paznokci, wizażu i stylizacji postaci.
Szkoła posiada własną garderobę do użytku kursantów oraz wszelkie akcesoria i dodatki niezbędne do osiągnięcia efektu końcowego.
W trakcie szkolenia szkoła archiwizuję pracę kursantów dla celów dydaktycznych, mają oni możliwość konfrontacji prac w trakcie kursu i zaobserwowania efektów swojej pracy,
po zakończeniu edukacji otrzymują wszelkie materiały dydaktyczna i płyty CD .
Zajęcia odbywają się w małych grupach z możliwością szkolenia indywidualnego
Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym i wystawieniem imiennego certyfikatu, który uprawnia do samodzielnego wykonywania zawodu.


Szkoła Twórczych Talentów Kreator jest organizatorem mistrzostw Twórcze Talenty. Są to mistrzostwa makijażu artystycznego, które odbywają się cyklicznie o różnej tematyce w trakcie targów kosmetycznych. Oprócz działu szkoleniowego placówka zajmuje się dystrybucją profesjonalnych kosmetyków marki Keenwell TeN i Kreator.


Szkoła proponuje dla swoich absolwentów zajęcia związane z działalnością w sektorze profesjonalnej obsługi klienta w salonie jak i również pomaga w otwarciu autoryzowanych gabinetów .
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: A.Słonimskiego 2 Katowice
Telefon: +480327826190
Fax: +480322011300
E-mail: biuro@stt-kreator.pl
Web: www.stt-kreator.pl
E-shop: www.stt-kreator.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Zdjęcia i fotografie
Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 1Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 2Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 3Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 4Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 5Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 6Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 7Szkoła Twórczych Talentów Kreator - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Szkolenia z zakresu wizazu stylizacji postaci stylizacji paznokci manicure pedicure zdobnictwo artystyczne
Oferta usług:
przygotowanie kandydatów do mistrzostw wizazu i stylizacji paznokci
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)