Razem 29 148 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zajmujemy sie wykonywaniem usług blacharsko - dekarskich na terenie Nidzicy, Działdowa, Mławy, Olsztynka, Olsztyna i Ostródy ORAZ OKOLIC(WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE). TEL. KONTAKTOWY 696613081 CENA OD 35 ZŁ DOTYCZY JEDNEGO METRA KWADRATOWEGO POKRYCIA BLACHODACHÓWKI DO UZGODNIENIA W ZALEZNOSCI OD KONSTRUKCJI DACHOWEJ( w cene wchodzi dosłownie wszystko tzn. wszystkie obróbki blacharskie, okna czapki na komin bicie łat, rynny aby metry dachu razy cena jest to bardzo uczciwe i atrakcyjne cenowo dla klienta POLECAM!!!


ZAJMUJEMY SIE TEZ STAWIANIEM KOMINOW, PRZEDLUZANIEM DACHÓW !!!!! PROSZE TYLKO PRZELICZYC JAK DEKARZE LICZA SOBIE ZA łATY, OKNA OBROBKI BLACHARSKIE I METRY KRYCIA DACHU ODDZIELNIE JAKA BEDZIE CENA KONCOWA I POROWNAC DO TEJ OFERTY RÓŻNICA MOZE BYC WIEKSZA NAWET DWUKROTNIE ) (JESLI ZYCZA SOBIE PANSTWO KRYCIE DACHÓWKA, PAPA, GONTEM BITUMICZNYM PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 608615425, NAPEWNO SIE DOGADAMY MEIL:
tasorek@o2.pl, tasorek@wp.pl

Zdjecia pokrytych dachów dla przykladu na meila dla zainteresowanych ZDJECIA BEDA DODAWANE NA BIEZACO JAK TYLKO ODWIEDZE STRONY W KTORYCH KRYLEM DACHY LUB KTÓRE AKTUALNIE KRYJE(DACH 200m kwadratowych wykonujemy do tygodnia CZYLI DOSYC SZYBKO, MOGE POJEZDZIC Z KLIENTEM I POKAZAC POKRYTE DACHY PRZEZEMNIE W CELU PRZEKONANIA CO DO JAKOSCI I ESTETYKI WYKONANIA USLUGI POKRYCIA DACHU).


WYSTAWIAMY FAKTURY VAT ZNAM TEZ OSOBY ZAJMUJACA SIE DOCIEPLENIAMI MUSZE PRZYZNAC ZE BARDZO LADNIE IM TO WYCHODZI MOGE ICH SZCZERZE POLECIC NIEDROGO GORACO POLECAM I ZAPRASZAM NA MOJA STRONKE INTERNETOWA:
Krycie dachów - cennik
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warmińsko-mazurskie
Adres siedziby: kozłowo
Telefon: +48696613081
E-mail: tasorek@wp.pl
Web: www.kris-dach.pl
Osoby kontaktowe
  • krzysztof kaczmarczyk
  • E-mail: tasorek@wp.pl
  • Telefon: +48696613081
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
  • Rok założenia, tradycja: tradycja rodzinna
  • Firma ma 4 pracowników
  • z pokolenia na pokolenie
Zdjęcia i fotografie
kris-dach - 1kris-dach - 2kris-dach - 3kris-dach - 4kris-dach - 5
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)