Razem 28 468 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma działa już na polskim rynku od 2002 roku. Pierwszym segmentem działalności była sprzedaż artykułów motoryzacyjnych.

Dzięki prężnie rozwijającemu się rynkowi Firma MOTO – CENTER utworzyła sieć własnych salonów motocyklowych jak i dealerów, co daje możliwość bycia obecnym na rynku w całym kraju.

W dniu dzisiejszym prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową skuterów, motocykli, quadów, jak również całej gamy akcesorii i części zamiennych do proponowanych w ofercie pojazdów. Na stoku magazynowym PPHU "MOTO–CENTER" posiadamy: skutery, motocykle, crossy, quady, części do w/w pojazdów, kaski, kufry, i inne akcesoria związane z motoryzacją.

Dzięki temu, iż Firma bezpośrednio importuje produkty od producenta jest w stanie zapewnić korzystne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych jak i indywidualnych.
Firma Moto-Center Group zajmuje się importem skuterów marki Motowell, City-Bike, Pedamotor, oraz importuje CZĘŚCI do: Cpi, Keeway, Kingway, Kymco, Moto-Magnus, Motobi, Motowell, Romet, Sym, TGB, Yamaha, Zico, Zipp, Zumico.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: MOTO-CENTER Group Sieradza 233 33-240 Żabno
E-mail: serwis@motowell.nazwa.pl
Web: www.moto-center.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)