Razem 28 426 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Logo ALGA

ALGA

Tekstowe informacje o firmie
Firma ALGA istnieje na rynku od roku 1992.Firma specjalizuje się w tematyce urządzeń zasilających dla przemysłu.Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem i uruchomieniem przemysłowych systemów sterowania i automatyki w różnorodnych złożonych systemach zasilających,opracowanie projektów technicznych modernizacji, wykonawstwo remontów lub modernizacji zespołów zasilających kończąc na wykonawstwie elektrycznej instalacji NN.
Znaczącą pozycję w dotychczasowej działalności firmy stanowi projektowanie zasilaczy o specjalnym przeznaczeniu np. lasery malej, średniej oraz dużej mocy, specjalistycznych zasilaczy laboratoryjnych, przetwornic napięcia i częstotliwości,nagrzewnic indukcyjnych według szczegółowych wymagań klienta, w krótkich seriach produkcyjnych. Ponadto firma zajmuje się diagnostyką oraz serwisem falowników, napędów prądu stałego, serwonapędów, przetwornic napięcia, zasilaczy technologicznych (lasery, magnetrony, specjalistyczne zasilacze wysokiego napięcia, próbniki przewodów i kabli).
Na życzenie klienta chętnie uczestniczymy we wspólnych pracach już od etapu ustalania wymagań technicznych projektowanego urządzenia poprzez projektowanie i wykonanie, aż do uruchomienia całego stanowiska wraz z rzeczywistym urządzeniem zasilanym.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Derdowskiego 12
Telefon: +48603082848
E-mail: algkas@gmail.com
Web: www.algainfo.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 2 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)