Razem 29 212 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Początkowo jako Zakład Usług Radiowych i Telewizyjnych, firma AUTORAD od 1972 roku zajmuje się naprawą i instalacją sprzętu nagłaśniającego w Państwa samochodach. SKALD, SAFARI, TRAPER, WIRAŻ czy TRAMP to radia samochodowe, których naprawą i montażem zajmowaliśmy się w początkach naszej historii.


Od początku lat 90. zajmujemy się detaliczna i hurtową sprzedażą sprzętu car-audio . W naszym sklepie przy ul. Kocurki 1 w Gdańsku znajdą Państwo szeroki wybór radioodtwarzaczy, głośników, wzmacniaczy, nawigacji GPS oraz akcesoriów car audio.

Jesteśmy generalnym importerem akcesoriów niemieckiej marki AIV , amerykańskich głośników i wzmacniaczy MTX Audio , niemieckich RAINBOW i BULL AUDIO , oraz znakomitych nawigacji przenośnych i radioodtwarzaczy HARMAN BECKER.

Dzięki ścisłej współpracy handlowej z firmami SONY , PIONEER i BLAUPUNKT stale rozszerzamy gamę oferowanych produktów i możemy prezentować Państwu nowości ze świata mediów samochodowych.

Wieloletnie doświadczenie, bardzo bogata oferta sprzętu i profesjonalna obsługa, pozwalają nam zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: UL. KOCURKI 1, GDAŃSK
Telefon: +48583017746
Fax: +48583054344
E-mail: autorad@autorad.pl
Web: www.autorad.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)