Razem 27 835 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ESElectro rozpoczęła działalność w 2004 r. jako serwis tachografów. Dynamiczny rozwój ukierunkowany na wspomaganie transportu pozwolił już końcem 2004 r na uzyskanie uprawnień do szkoleń w zakresie tachografów cyfrowych, nadanych przez czołowego producenta tachografów - firmę Siemens VDO.
Zdobywane sukcesywnie, coraz większe doświadczenie, pozwoliło trafnie ocenić potrzeby firm transportowych i przygotować dla nich rozwiązanie wspomagające skuteczność zarządzania flotą pojazdów. Jednym z takich rozwiązań jest nawigacja GPS. Bezproblemowe dotarcie do celu pozwala zaoszczędzić nie tylko na paliwie ale przede wszystkim, na tak bardzo cennym, czasie pracy kierowców!
Podążając konsekwentnie ścieżką wyznaczoną przez cyfrowe technologie, końcem 2005 roku, firma ESElectro została jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy Navteq w Europie Wschodniej. Firma Navteq od ponad 20 lat jest czołowym producentem map nawigacyjnych dla motoryzacji w Europie oraz Ameryce Północnej. Dostarcza mapy cyfrowe do fabrycznych systemów nawigacyjnych większości producentów samochodów osobowych, takich jak BMW, Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volvo, Honda. Mapy cyfrowe firmy Navteq znajdują zastosowanie w milionach pojazdów, Internecie, komputerach przenośnych Pocket PC, nawigacjach przenośnych PDA, jak również telefonach komórkowych.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.navishop24.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 59-220 Legnica, ul. Rataja 21
Telefon: +48768507353
E-mail: biuro@eselectro.pl
Web: www.eselectro.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)