Razem 29 602 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Z samochodami terenowymi mamy do czynienia od 1994 roku. Nasz sklep terenowy został oficjalnie uruchomiony w połowie 2002 roku, jako pierwszy w Polsce sklep internetowy oferujący produkty do samochodów terenowych.
Początkowo działaliśmy tylko w sferze wirtualnej, w 2004 roku otworzyliśmy nasze Biuro Obsługi Klienta.
Dziś posiadamy tradycyjny sklep z ponad 200 metrową powierzchnią wystawową, gdzie każdy może przyjść, obejrzeć oferowane przez nas produkty jak i zasięgnąć fachowej porady. Również na miejscu posiadamy własny serwis samochodów terenowych, wykonujący naprawy oraz montujący akcesoria i wyposażenie.

W naszej ofercie posiadamy części zamienne, akcesoria i wyposażenie do samochodów terenowych - ponad 15 tyś. produktów.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży terenowej, to ludzie którzy dbają o najwyższą jakość obsługi, łącząc gruntowną wiedzę o produktach ze starannością o najkrótszy czas dostawy sprzętu do Państwa domu. Jesteśmy otwarci na szczególne wymagania i potrzeby naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc, doradzić i wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy również profesjonalny serwis samochodów 4x4 i montaż zakupionych u nas akcesoriów i wyposażenia. Kompleksowo szykujemy auta nie tylko w teren i na wyprawy, wśród naszych klientów znajdują się Państwowa Straż Pożarna, Administracja Lasów Państwowych, Straż Graniczna RP, Narodowy Bank Polski, kilka placówek Urzędu Morskiego, Kancelaria Sejmu RP, STOEN, Policja, PKP oraz salony Nissana, Toyoty, Mitsubishi, Land Rovera i Suzuki w całej Polsce.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al. Piłsudskiego 77, 05-070 Sulejówek
Telefon: +48225176440
Fax: +48225176440
E-mail: sklep@rajdy4x4.pl
Web: www.sklep4x4.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)