Razem 25 237 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Właścicielem portalu www.swiatgps.pl jest Smart Elektronik, jeden z największych w Polsce dystrybutorów urządzeń nawigacji satelitarnej i nowoczesnych systemów monitorowania.

Swiatgps.pl stworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy doceniają efektywność, komfort oraz bezpieczeństwo towarzyszące korzystaniu z systemu globalnego pozycjonowania. Chcemy, by portal nie był jedynie sklepem z produktami GPS, ale by stanowił ciekawą platformę z informacjami dotyczącymi nowoczesnych rozwiązań nawigacyjnych oraz aktualnymi trendami rynkowymi. Szeroka oferta urządzeń oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń nawigacyjnych pozwala nam skutecznie doradzać klientom w zakupie sprzętu oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

Wszystkie urządzenia, które znajdziecie Państwo na stronach serwisu, są przez nas poddawane testom, dzięki którym możemy udzielić odpowiedzi na każde pytanie dotyczące sprzętu, przed jego zakupem on-line.

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby rynkowe i staramy się, by nasza oferta była zawsze aktualna wobec stałego doskonalenia sprzętu elektronicznego i zmieniających się rozwiązań technologicznych. Dzięki temu właśnie proponujemy Państwu urządzenia nawigacyjne do wykorzystania nie tylko w transporcie samochodowym, ale również w turystyce, rekreacji, żeglarstwie, wędkarstwie i wielu innych dziedzinach życia.

Od października 2007 roku uruchomiliśmy również własną sieć dystrybucji. W salonikach swiatgps.pl możecie Państwo zasięgnąć porady przed zakupem, a wysoko wykwalifikowani sprzedawcy zapoznają Państwa z obsługą interesującego Państwa urządzenia.

Smart Elektronik Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Media Service, która od wielu lat działa w sektorze multimediów i elektroniki użytkowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-092 Dziekanów Polski, ul. Kolejowa 231 A
Telefon: +48227519344
E-mail: kontakt@swiatgps.pl
Web: www.swiatgps.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)