Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy w sklepie MotoX.com.pl, który w wersji internetowej działa od marca 2006 r., a od lutego 2008 r. możecie odwiedzać nas osobiście w siedzibie pod Warszawą. Sklep powstał z myślą o amatorach i zawodnikach uprawiających motocross/ enduro/ quady oraz pasjonatach pozostałych dyscyplin ekstremalnych.

Od początku istnienia staramy się sprzedawać wyłącznie markowe produkty znanych producentów, które sprawdziły się w sporcie i są godne polecenia. MotoX.com.pl jest m.in. importerem i dystrybutorem w Polsce znanych motocrossowych akcesoriów, np. SixSixOne, WRP (Works Racing Parts), Wind Raceware, Skin Industries czy Sunline (Performance Components). Nasze towary są wyłącznie oferowane w I gatunku oraz posiadają atesty lub stosowne certyfikaty, jeśli są wymagane przez prawo, np. CE ochraniacze/ pancerze. Ponadto wiele produktów wystawionych w sklepie jest dostępna w ilościach hurtowych, co gwarantuje dostępność, szybką wysyłkę oraz ciągłość sprzedaży.

Oferta sklepu jest stale powiększana. Znajdziecie tu całą masę akcesoriów, których szukacie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że Wasze potrzeby często wykraczają poza asortyment dostępny na stronie internetowej czy na miejscu w sklepie. Jeśli poszukujecie czegoś, co nie występuje w naszej ofercie, zadzwońcie i zapytajcie. Pomożemy znaleźć towar oraz zamówimy go specjalnie dla Was. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni i wracali do nas po kolejne zakupy. Nieustannie podnosimy jakość obsługi, proponujemy atrakcyjne ceny i promocje.

Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze oraz propozycje związane z wyglądem sklepu, prezentowaną ofertą, sposobem dokonywania zamówień itp. Przychodząc osobiście do sklepu lub dzwoniąc (nie zawsze mamy czas na porady przez GG lub Tlen) możecie skorzystać z porad związanych z zakupem motocykla, eksploatacją, informacją o częściach zamiennych czy miejscówkach do jeżdżenia w całej Polsce, a szczególnie okolicach Warszawy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Warszawska 120, 05-082 Blizne Jasińskiego
Telefon: +48227220627
E-mail: detal@motox.com.pl
Web: www.sklep.motox.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)