Razem 31 393 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma P.H.U. POLTEAM istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Prowadzimy serwis, sprzedaż części zamiennych i płynów eksploatacyjnych do wszelkiego typu maszyn budowlanych, samochodów osobowych, ciężarowych oraz wózków widłowych. Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora części zamiennych w kraju.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów gwarantujemy dobre, pewne jakościowo usługi oraz ciągły dostęp do wszystkich produktów, które znajdują się w naszej ofercie.
Posiadamy liczne kontakty na terenie całej Europy i Stanów Zjednoczonych, co pozwala nam na pozyskiwanie nowych dostawców.
Mając stabilną pozycję na rynku jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem dla naszych odbiorców. W czasie naszej działalności pozyskaliśmy liczne grono stałych klientów na terenie całego kraju.
W celu zapewnienia ciągłej eksploatacji sprzętu transportu wewnętrznego, posiadamy duży magazyn części zamiennych, co znacznie skraca terminy dostaw.

W roku bieżącym uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Szpitalna 8, 44-190 Knurów
Telefon: +48323354300
E-mail: biuro@polteam.pl
Web: www.sklep.polteam.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)