Razem 27 420 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Wrzesień 1994 roku to miesiąc, który z pewnością dokładnie pamięta Mirosław Sołtyszewski, prezes firmy P.W. UNI-CAR SA. W tym miesiącu firma rozpoczęła swoją działalność jako Autoryzowany Koncesjoner marki Renault.

Od samego początku istnienia firmy przykładamy dużą wagę do wyszkolenia naszych pracowników, ponieważ firma to przede wszystkim ludzie, a do tego dobrze przygotowani do wykonywania swojej pracy, są gwarancją dla Klientów, że świadczone usługi są na najwyższym światowym poziomie.Potwierdzeniem tego jest uzyskanie już ponad trzy lata temu certyfikatu zgodności z międzynarodowymi normami jakości serii ISO 9001:2000. Jest to bez wątpienia dodatkowa gwarancja, że jakość usług we wszystkich działach firmy będzie realizowana zgodnie z procedurami gwarantującymi najwyższą jakość i niezawodność.

Nasza firma mająca swoją siedzibę w Bydgoszczy przy ulicy Modrzewiowej 7 uzyskała także bardzo duże uznanie dziennikarzy pisma motoryzacyjnego "Auto-Świat", którzy to podczas swojego rankingu w 2006 roku przyznali nam I miejsce wśród salonów marki Renault w Polsce.

W 2005 roku poszerzyliśmy naszą działalność handlową o sprzedaż samochodów marki Dacia. Naszą ofertę motoryzacyjną uzupełniają także jednoślady lidera rynku japońskiej firmy Yamaha.

Z pewnością bardzo istotne dla naszych Klientów jest także to, że nie ograniczamy się tylko do sprzedaży samochodów i motocykli.Zapewniamy również autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się też sprzedażą części zamiennych.Oczywiście nie pozostawiamy naszych Klientów bez pomocy w razie kolizji lub wypadku i świadczymy dodatkowo usługi blacharsko-lakiernicze.

Jesteśmy przekonani, że bogaty wachlarz naszych usług świadczonych przez wykwalifikowany personel pozwoli Państwu pozostać naszymi stałymi, wiernymi Klientami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: UL.MODRZEWIOWA 7, 85-631 BYDGOSZCZ
Telefon: +48523602560
Fax: +48523602560
Web: www.uni-car.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)