Razem 30 813 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Na rynku w branży motocyklowej istniejemy od ponad 20 lat. W 2007 roku, stworzyliśmy nową firme - MotoPark s.c. - celem obsługi klientów z województwa Świętokrzyskiego.

W 2007 roku po odkupieniu salonu w Kielcach podpisaliśmy umowę dealerską z Mitsui Motor Polska- importerem produktów YAMAHA na Europę Środkowo-Wschodnią.

Oprócz sprzedaży motocykli, skuterów i innych produktów YAMAHA świadczymy również usługi serwisowe, prowadzimy komis motocykli i skuterów używanych oraz sklep z częściami i akcesoriami do motocykli i skuterów, kosmetykami do pielęgnacji motocykli jak również specjalistyczną odzieżą motocyklową. Naszą ofertę możecie zobaczyć między innymi na stronie sklepu internetowego www.motoakcesoria.com

Nasz Serwis jest wyposażony w oryginalne przyrządy i narzędzia dostarczone przez importera YAMAHA, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług serwisowych. Nasi mechanicy są systematycznie szkoleni w Akademii Technicznej YAMAHA, gdzie zdobyli tytuł Autoryzowany Mechanik YAMAHA. Mechanicy posiadają duże doświadczenie nabyte podczas czteroletniej pracy na serwisie.

Salon zlokalizowany jest przy drodze wjazdowej do Kielc od strony Warszawy, spełnia wszelkie wymogi i standardy Unii Europejskiej i koncernu YAMAHA. Jest to nowoczesny obiekt przystosowany do stałej ekspozycji produktów YAMAHA, profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta w zakresie usług sprzedaży, ubezpieczeń i serwisu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 25-414 Kielce, ul. Warszawska 402
Telefon: +48413329570
E-mail: biuro@yamaha.kielce.pl
Web: www.motopark.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)