Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Honda Plaza została założona w 2004 r. przez prawdziwych entuzjastów marki Honda.
Naszym mottem jest hasło „Honda Plaza - po drodze do marzeń”. Pragniemy dzielić z innymi marzenia o posiadaniu i byciu częścią tej niezwykłej marki. Wierzymy, że posiadanie motocykla marki Honda daje poczucie pełnej satysfakcji z jego niezawodności i dostarcza nieustannej radości z użytkowania.
Szczycimy się najwyższymi standardami obsługi i szeregiem udogodnień dla naszych Klientów.

Honda Plaza w 2006 roku uzyskała pierwsze miejsce w Warszawie w rankingu Zadowolenia Klienta, w specjalnym badaniu CSI, badającym poziom zadowolenia klienta, stosowanym przez firmę Honda na całym świecie.

W 2006 oraz 2007 roku Honda Plaza zdobyła nagrody Honda Polska za największą sprzedaż motocykli w Polsce. Ponadto otrzymaliśmy Grand Prix Motor Bike Show 2006 Dealer Roku 2006 w Polsce.

Przestronne i dobrze oświetlone wnętrze salonu Honda Plaza pozwala na dokładne zapoznanie się z eksponowanymi modelami. Znajdą u nas Państwo wszystkie modele marki Honda sprzedawane na rynku polskim.

Miła i profesjonalna obsługa wprowadzi Państwa w świat Hondy, przedstawi właściwości techniczne motocykli, doradzi wybór odpowiedniej wersji wybranego przez Państwa modelu, umożliwi odbycie jazdy próbnej oraz zapozna z ogólnymi warunkami sprzedaży.

Towarzyszymy Klientowi przez całe życie motocykla – od momentu zakupu pojazdu, poprzez regularne serwisowanie.
Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami, a poprzez dostarczanie im produktów i usług na najwyższym poziomie, chcemy nie tylko spełniać, ale wręcz wyprzedzać ich oczekiwania…
Zapraszamy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Malownicza 29A, 02-272 Warszawa
Telefon: +48224310000
Fax: +48224310001
E-mail: office@hondaplaza.pl
Web: www.hondaplaza.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)