Razem 31 155 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "Karbownik" rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Starając się, wychodzić na przeciw rosnącemu zainteresowaniu klientów, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe modele rowerów, skuterów, motocykli, pojazdów ATV (czterokołowych pojazdów sportowych).

W chwili obecnej zaliczamy się do największych dystrybutorów rowerów i skuterów w południowej Polsce (otrzymaliśmy tytuł Sprzedawcy Roku 2001, 2005 firmy Impexta oraz Dealer'a Roku 2006, Dealer'a Roku 2007 firmy Zipp).

W naszych salonach zawsze znajdziesz coś dla siebie. Zerknij na zdjęcia naszych salonów, a przekonasz się, że oferta jest naprawdę imponująca (zawsze ponad setka rowerów, pięćdziesiąt skuterów). Nasze ceny oraz czas dostawy wzbudzają podziw konkurencji, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Prowadzimy również serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne więc jeśli masz problem ze swoim sprzętem, zdobycie części jest ciężkie lub niemożliwe - jak najszybciej skontaktuj się z nami - fachowo, rzeczowo doradzimy i pomożemy w rozwiązaniu problemu. Nasz personel jest jednym z najlepiej wykwalifikowanych w Polsce, a dedykowany system informatyczny pozwala na pełną kontrolę każdego etapu zlecenia. Więc jeśli byłeś już naszym klientem, przy następnych zakupach na pewno udzielimy stosownego rabatu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 44 - 304 Wodzisław Śląski , ul. Jastrzębska 192
Telefon: +48324569497
E-mail: karbownik@karbownik.pl
Web: www.karbownik.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)