Razem 27 226 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Linia Polska Sp. z o.o. należy do francuskiej korporacji HF COMPANY, jednej z bardziej znanych firm branży elektronicznej we Francji i Europie Zachodniej. Jest to koncern od wielu lat notowany z powodzeniem na giełdzie we Francji. W skład tej korporacji wchodzi 20 firm. Są to między innymi zakłady produkujące tunery satelitarne, anteny paraboliczne, firma zajmująca się elektronicznymi systemami zabezpieczeń oraz laboratorium techniczno-naukowe, prowadzące badania nad nowymi produktami. Firma posiada własne fabryki w Europie i Azji.
Dla wielu odbiorców dostarczamy produkty pod ich własnym brandem. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie w wielu krajach na całym świecie. Staramy się na bieżąco podnosić jakość naszych produktów, ich opakowań oraz obsługi naszych odbiorców.
W ofercie Linii Polskiej znajdują się 4 wiodące marki:
Avidsen, Metronic, Omenex, Kaorka
W Polsce produkty naszej firmy obecne są w wielu sieciach takch jak: Castorama, Leroy Merlin, Obi, Bricomarche, Mrówka, Metro Group, Media Markt, Saturn, E. Leclerc, Tesco. Okay, Bricoman, Brico Depot oraz na rynku wewnętrznym wśród firm instalatorskich.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Żernicka 296, 54-510 Wrocław
Telefon: +48713496620
Fax: +48713496630
E-mail: zamowienia@liniapolska.com
Web: www.liniapolska.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)