Razem 29 987 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Škoda HADM - Gramatowski w Rokocinie jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem tej marki samochodów w rejonie. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej posiadamy od 2000 roku. Z marką Škoda na stałe związaliśmy się w 2003 roku. Poprzez miłą i rzetelną obsługę zdobyliśmy zaufanie licznej grupy klientów. Wizytówką naszej firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Motto które nami kieruje to "Zachowujemy się tak, aby osiągnięcie komfortu i luksusu były głównymi zadaniami w życiu, podczas gdy wszystkim, czego potrzebujemy do szczęścia jest coś, co wzbudzi Państwa entuzjazm".

Posiadamy od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2000 świadczy o wysokiej jakości wykonywanych usług w zakresie sprzedaży i serwisu.

Firma oferuje pełną gamę samochodów marki Škoda. Aby sprawdzić możliwości poszczególnych modeli zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu.

Profesjonalnie przygotowani doradcy dołożą wszelkich starań, by Państwa zainteresowanie ofertą przerodziło się w trwałą wieź z marką Skoda.

Kontakt z klientem nie kończy się w momencie sprzedaży samochodu.

Salon, dział części zamiennych oraz serwis pozostają do Państwa dyspozycji w całym okresie eksploatacji auta.

Dyplomowani doradcy serwisowi, wyszkolona i doświadczona kadra mechaników wykonuje wszelkie przeglądy okresowe marki Škoda ponadto prowadzi pogwarancyjny serwis całej grupy Volkswagena: VW, Audi, Seat, Škoda.

W naszej ofercie dostępne są również samochody używane, które zanim trafią do sprzedaży, przechodzą wnikliwą kontrolę fachowców.

Prowadzimy także, jako nieliczni w regionie, wypożyczalnię samochodów osobowych marki Škoda.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański
Telefon: +48585609480
E-mail: biuro@hadm.pl
Web: www.hadm.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)