Razem 28 266 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy w LM Auto

Od września 1998 roku LM Auto Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Skoda. Salon i serwis mieszczą się w Koninie przy ulicy Torowej 2c.

Firma LM Auto podążając za zapotrzebowaniem rynku poszerza działalność firmy dbając o jakość swoich usług i zadowolenie klientów. W naszym ASO zatrudnionych jest 15 osób stale podnoszących swoje kwalfikacje i umiejętności, zawsze gotowych udzielać fachowej pomocy klientom z całej Polski. Oprócz sprzedaży aut nowych i używanych, świadczymy usłgi kredytowe, leasingowe i ubezpieczeniowe. Jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

LM Auto Sp. z o.o. to również kompleksowo wyposażony serwis. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt pomiarowy i diognostyczny. Właściciele samochodów mogą liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie napraw serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

LM Auto Sp. z o.o. podkreśla swoją obecność na rynku, jak również wychodząc na przeciw swoim potencjalnym klientom, bierze udział w imprezach sportowych, plenerowych i targowych, gdzie organizuje prezentacje i jazdy próbne oferowanych modeli Skody. Zapraszamy Państwa od poniedziałku do soboty do korzystania z usług naszego salonu, serwisu oraz sklepu z akcesoriami samochodowymi.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Torowa 2C, 62-510 Konin
Telefon: +48632426651
Fax: +48632423664
E-mail: auto@lm.pl
Web: www.auto.lm.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)