Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
50 - letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala na zapewnienie, że Firma Gajos - Autoryzowany Dealer Volkswagena i Audi jest Partnerem na miarę Państwa oczekiwań. Gwarantujemy jakość, solidność i fachowość. Naszym celem jest zadowolenie klientów. Abyście Państwo mogli być pewni, że wszystko robimy z myślą o naszych klientach zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.
Zakład powstał w 1957 roku. Jego tradycje liczą więc 50 lat. Założycielem firmy jest Stefan Gajos, z zawodu inżynier-mechanik. Od ponad dwudziestu lat firma współzarządzana jest przez Jacka Gajosa - syna pana Gajosa - obecnie prezesa firmy. W początkowym okresie swojej działalności zakład świadczył usługi naprawy samochodów. Pierwszym warsztatem był mały nieotynkowany garaż z pustaków w Sopocie przy ulicy Morskiej. W 1968 roku wybudowano warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia. W tym czasie był to jeden z największych i najlepiej wyposażonych zakładów w Trójmieście.Na przestrzeni lat zakład rozwijał swoją działalność stopniowo poszerzając o sprzedaż części, akcesoriów samochodowych, samochodów.
W 1997 roku uruchomiono nowy kompleks motoryzacyjny przy ul. Kasztanowej w Sopocie. Obiekt budowany był według wymogów standardów europejskich. Nowoczesny, kompleksowo wyposażony spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W roku 1999, założyciel i prezes firmy Gajos, Stefan Gajos został uhonorowany najwyższym odznaczeniem fabryki Volkswagena brylantową szpilką. Tymsamym dołączył on do nielicznego grona osób na świecie obdarowanych tym prestiżowym odznaczeniem.
W Roku 2006 obiekt przeszedł gruntowny remont. Całkowicie zostało odnowione wnętrze budynku oraz portal wejściowy. Miało to na celu podniesienie jakośći salonu oraz podwyższenie zadowolenia naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego salonu..
Położenie zakładu jest bardzo korzystne, znajduje się on bowiem w odległości ok. 50 metrów od głównej trasy komunikacyjnej pomiędzy Gdańskiem a Gdynią - ul. Niepodległości.
Jego usytuowanie niemalże na granicy miasta Gdańska i Sopotu dodatkowo ułatwia zlokalizowanie zakładu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 81-856 Sopot, ul. Kasztanowa 4
Telefon: +48585513317
Fax: +48585515202
E-mail: D_GAJOS@kulczyktradex.com.pl
Web: www.gajos.vw.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)