Razem 28 916 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Salon samochodowy Firmy Kulikowski zlokalizowany jest przy ulicy Morskiej 314 w Gdyni. 2 października 1998 roku nastąpiło oficjalne otwarcie salonu. Prezesem firmy jest Pan Michał Kulikowski. Powierzchnia, na której eksponowane są samochody obejmuje 400 metrów kwadratowych. Resztę zakładu zajmuje część serwisowa.
Dział handlowy:
Zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych i użytkowych marki VW. W często zmieniającej się ekspozycji znajduje się około 8 samochodów. Do Państwa dyspozycji dostępnych jest około 7 samochodów do jazd testowych.
Serwis:
Organizacja i wyposażenie serwisu spełniają wszystkie wymogi stawiane przez koncern Volkswagena. Specjalistyczne oprzyrządowanie i narzędzia, które wykorzystujemy do napraw sprawiają, że jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju czynności w zakresie mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, oraz napraw blacharsko-lakierniczych.
Dział części zamiennych.
Dział ten dysponuje szerokim asortymentem oryginalnych części zamiennych. Ma on możliwość stałej kontroli nie tylko swojego zakładowego zasobu, ale także magazynu głównego w Polsce i w Niemczech.
Cała działalność firmy jest prowadzona w oparciu o bardzo cenne wskazówki udzielane przez Importera i Producenta. Efektem korzystania z tej wiedzy jest wysoka jakość świadczonych usług, o czym świadczy stale poszerzający się krąg naszych klientów.
Firma Kulikowski posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 81-006 Gdynia, ul. Morska 314
Telefon: +48586639998
Fax: +48586639927
E-mail: salon@kulikowski.vw.pl
Web: www.kulikowski.vw.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)