Razem 27 232 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W roku 1999 został otwarty salon sprzedaży nowych samochodów HONDA. Dążyliśmy do tego aby posiadać cały kompleks, czyli salon, serwis i ubezpieczenia w jednym miejscu. Te dążenia ziściły się na przełomie marca i kwietnia 2001 roku. Kameralne położenie salonu, praktycznie poza Elblągiem w otoczeniu pięknej zieleni podkreśla nastrój jaki pragnęliśmy stworzyć.

Pracownicy naszego salonu z przyjemnością odpowiedzą Państwu na pytania dotyczące dostępności modeli, wyposażenia, cen samochodów oraz form zakupu. Pomogą również dokonać odpowiedniego wyboru warunków kredytowania, leasingu, ubezpieczenia oraz dla mieszkańców Elbląga zarejestrują zakupiony samochód. Chętnie pomogą również w sprzedaży używanego dotychczas samochodu (niekoniecznie marki HONDA) lub zaproponują zamianę samochodu używanego na nowy.
Nasza współpraca z Państwem nie kończy się w momencie zakupu samochodu lecz z satysfakcją będziemy ją kontynuować w całym okresie eksploatacji samochodu. Oferujemy Państwu również przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne przy bardzo umiarkowanym poziomie cen za wykonanie usługi.
Nasz wieloletni związek z marką HONDA daje nam wiele satysfakcji i przekonanie, iż oferujemy Państwu samochody charakteryzujące się najwyższą jakością i prestiżem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 82-300 Elbląg, ul. Królewiecka 229
Telefon: +48552329741
Fax: +48552329741
E-mail: salon@hondagregor.com.pl
Web: www.hondagregor.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)