Razem 28 904 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W 1998 roku firma "MAGO" podpisała umowę dealerską z Hondą Poland na sprzedaż i serwis samochodów marki Honda. Działalność handlowo- usługową w zakresie motoryzacji rozpoczęto na początku 1999 roku. Założycielami i właścicielami dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa są Panowie: Zbigniew Mazurkiewicz i Maciej Ozgowicz.

Honda "MAGO" w ciągu kilka lat działalności dała się poznać jako przedsiębiorstwo nowoczesne i dynamiczne. Szybko zyskała uznanie klientów, dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze z dużym doświadczeniem , profesjonalnej jakości usług oraz elastyczności w podejściu do potrzeb klienta.

Wśród wszystkich dealerów Hondy w Polsce w specjalnym programie CSI, stosowanym przez Hondę na całym świece do badania zadowolenia klienta, nasza firma uzyskała dwa razy pierwszą lokatę oraz dwukrotnie drugą, dodatkowo cały czas zajmujemy miejsce w czołówce.

Honda "MAGO" aktywnie uczestniczy w regionalnym rynku gospodarczym.

Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż nowych samochodów marki Honda, a także komisowa sprzedaż używanych samochodów różnych marek (możliwość sprzedaży w tzw. rozliczeniu).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Krzywa 11, Piła 64-920
Telefon: +48673512233
E-mail: honda@pro.onet.pl
Web: www.honda.pila.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)