Razem 29 452 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Ballaun Sp. z o.o. jest pierwszym i najdłużej działającym na rynku przedsiębiorstwem dealerskim sprzedającym w Polsce nowe i używane auta wyprodukowane przez koncern Nissan Motor Co. Ltd. Od 1983 roku nieprzerwanie oferujemy samochody, części i akcesoria oraz świadczymy usługi serwisowe ze znakiem tego renomowanego japońskiego producenta. Ćwierć wieku temu byliśmy pionierem wprowadzającym tę markę najpierw na warszawski, a następnie na ogólnopolski rynek. Wyrazem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt wielokrotnego nagradzania firmy i naszych pracowników tytułami Dealera Roku tej marki, najlepszego sprzedawcy samochodów, części zamiennych oraz najlepszego mechanika w sieci Nissan.

Od stycznia 2007 roku, w oparciu o nowe unormowania prawne, staliśmy się dealerem niezależnym, sprzedającym auta więcej niż jednej marki jak i nieprzerwanie świadczącym autoryzowane usługi serwisowe samochodów marki Nissan.
W 1991 roku powstała, początkowo jako filia naszego przedsiębiorstwa, zupełnie nowa Autoryzowana Stacja Obsługi pojazdów marki Nissan. Obecnie działająca jako niezależna spółka pod nazwą "Niscar". Usytuowana ona jest w Łomiankach przy trasie wylotowej z Warszawy do Gdańska. Od początku swojej działalności stacja świadczy usługi blacharsko-lakiernicze oraz serwisowe, sprzedając części i akcesoria Nissana. W Łomiankach równolegle ze sprzedażą samochodów nowych prowadzony jest również komis samochodowy. Wszystkie samochody sprzedawane poprzez komis sprawdzane są pod względem technicznym i prawnym. W Łomiankach zbudowaliśmy specjalny tor do jazd testowych samochodami terenowymi. Po umówieniu się z naszym pracownikiem, mogą Państwo osobiście przekonać się o doskonałych właściwościach trakcyjnych samochodów 4x4 w terenie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Białowieska 6, 04-063 Warszawa
Telefon: +48228104945
Fax: +48228102458
E-mail: info@ballaun.com.pl
Web: www.nissan-ballaun.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)