Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Naszą ofertę adresujemy do ludzi, którzy kochają świat motocykli – zarówno amatorów jak i zawodowców.

Naszą przygodę z branżą rozpoczęliśmy w 2007 roku i jako młoda firma staramy się zaskakiwać oryginalną ofertą. Polecamy: wysokiej jakości skórzane kurtki, spodnie i rękawice. Wszystkie nasze produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewniają komfort i przyjemność jazdy, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Oferowane przez nas ochraniacze posiadają certyfikację CE potwierdzoną przez instytut SATRA UK.

Dysponujemy także bogatą ofertą odzieży motocyklowej dla kobiet. Chcąc sprostać oczekiwaniom rosnącej rzeszy motocyklistek oferujemy pełną gamę ubrań - nie tylko w standardowych rozmiarach S – L ale też w trudno dostępnym rozmiarze XS. Gwarantujemy szybką i kompleksową obsługę. Liczymy na opinie i sugestie ze strony naszych klientów, co pozwoli nam poszerzać ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami.

Nie zapominamy również o młodych talentach. W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę sponsorską z Adrianem „Pasio” Paskiem, młodym i bardzo utalentowanym zawodnikiem, który już dziś należy do czołówki na polskiej scenie stunterskiej. Wierzymy, że połączenie jego talentu oraz naszej pasji przyniesie zaskakujące rezultaty. Nasze zamiłowanie do motocykli podkreślamy zresztą na każdym kroku i przy każdej, nadarzającej się okazji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Skarbka z Gór 21D/12, 03-287 Warszawa
Telefon: +48503600382
E-mail: m.gdak@devilbikers.pl
Web: www.devilbikers.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)