Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy polską firmą powstałą w 2004 roku. Kilka lat doświadczeń w projektowaniu, szyciu i sprzedaży odzieży motocyklowej sprawiły, iż nie jesteśmy już debiutantami w branży. Chcąc równać do liderów na rynku odzieży motocyklowej stawiamy na aspekt osiągnięcia najlepszej relacji ceny do jakości na rynku Polskim i nie tylko. W 2007 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki innych krajów Europy Wschodniej. Obecnie odzież Retbike jest dostępna w Czechach i na Ukrainie.
Dążymy do tego, aby RETBIKEkojarzyło się z najwyższą jakością produktów za niewygórowaną cenę. Służyć temu celowi ma między innymi posiłkowanie się w produkcji kooperacją z jedną z największych fabryk odzieżowych na świecie - z którą Retbike Poland podpisało długoterminowy kontrakt.

Obecni jesteśmy w czołowych mediach motocyklowych w Polsce, m.in. w ŚWIECIE MOTOCYKLI,MOTOCYKLU, WMC, magazynie MOTOVOYAGER oraz większości portali internetowych o tematyce motocyklowej. Liczni redaktorzy, testerzy, sportowcy i podróżnicy jeżdżą w Retbike'u. Wspieramy również rożnego rodzaju kampanie społeczne jak KREWNIACY czy MOTO SERCE.
Wystawiajmy swoją ofertę na największych imprezach motocyklowych w Polsce, oraz w Europie: Niemczech (INTERMOT), na Węgrzech czy Holandii!

Posiadamy rozwiniętą sieć sprzedaży kooperujących sklepów motocyklowych Polsce.
Chcemy, aby kojarzono nas z najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. Rok 2009 ma być dla firmy przełomowym, tak więc szczególny nacisk chcą położyć na budowę wizerunku Retbike, jako firmy "kultowej",której produkty wyróżnia wysoka jakość, przynależna do najwyższego segmentu rynkowego.
Zapraszamy wszystkich motocyklistów do zapoznania się z naszą ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-092 Łomianki, ul. Mokra 3
Telefon: +48227516607
E-mail: retbike@retbike.pl
Web: www.retbike.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)